GÜVEN!

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz, güvenli huzurlu ve sıcak bir ortam!

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sizin için herşeyi düşündük !

Özel Yamanlar Kız Öğrenci Yurdu olarak, özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda, Atatürkçü,çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmak, verilen hizmet çerçevesinin benimsemiş bulunuyoruz.

HAKKIMIZDA

Ş.KARAAĞAÇ YAMANLAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU

30.09.2005 tarihinde kurulmuştur. İlk faaliyetine 14 öğrenciyle başlayan yamanlar kız yurdu aradan fazla geçmeyen süreç zarfında 220 öğrenci kapasitesine ulaşmıştır. Şarkikaraağaç’ta açılan ilk özel yurt olan Yamanlar Kız Öğrenci Yurdumuz  Verilen hizmet ve güvenin sonucu yoğun  talep üzerine İkinci Şubemiz olan Deluxe yamanlar Kız Öğrenci Yurdu’nu 2016 yılında hizmete açmıştır

ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARI’NDAN hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Yamanlar Kız Öğrenci Yurdu başarının  çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.
YAMANLAR KIZ ÖĞRENCİ YURDU anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize  en iyi hizmeti vermektedir.
Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan YAMANLAR, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı   olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında  YENİ EVLERİ olacaktır.

İMKANLARIMIZ

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Yamanlar, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürmeye devam edecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır.
Kızlarımızın rahat etmesi için yurdumuzda her türlü imkanı sunmaktayız.

  • Yemek
  • Televizyon
  • Spor Salonu
  • Wifi
  • Eğlence
  • 24 Saat Güvenlik
20

EĞLENCELERİMİZDEN VİDEOLARIMIZ

Öğrencilerim için düzenlediğimiz etkinliklerden videolar

 

 

RESİM GALERİSİ